Promocja!

Na Ratunek jelitom

24.00

Kategoria: Tag:

Opis

Forma dostarczenia książki mail, wersja elektroniczna.

Ebook autorstwa Artura Topolskiego – Popularnego Specjalisty Żywienia w Polsce, autora bloga o zdrowiu i odżywianiu, przedstawia swoją książkę o zdrowiu jelit. 

Zdrowe jelita to piękna sylwetka!

Każdy dietetyk – w tym ja – potwierdzi, że zdrowie Twoich jelit ma ogromny wpływ na Twoją sylwetkę!

Zadbaj o florę bakteryjną swoich jelit!

Częstym źródłem problemów z układem pokarmowym jest dysbioza…

W organizmie człowieka istnieje ponad 400 gatunków drobnoustrojów, które znajdują się w zdrowym odcinku przewodu pokarmowego. Większość z nich jest pożyteczna i wspomaga trawienie jedzenia. Jednak nadmierna kolonizacja niektórych gatunków drobnoustrojów może negatywnie zmienić metabolizm i immunologiczny stan człowieka. Te zmiany mogą doprowadzić do choroby lub dysfunkcji – czyli tak zwanej dysbiozy. Jakie są jej najczęstsze powody?

– Ekspozycja na działanie substancji chemicznych w wodzie.

– Dieta oparta o wysoce przetworzone pożywienie.

– Stosowanie antybiotyków i innych leków o podobnym działaniu.

– Nadużywanie alkoholu.

Nie tylko zły sposób odżywiania może przyczynić się do problemów z jelitami…

…stres również wywołuje choroby poszczególnych odcinków przewodu pokarmowego, w tym jelit. Stres może spowodować m.in. zapalenie układu żołądkowo-jelitowego, który staje się przez to wrażliwy na zakażenia, które mogą być przyczyną kolejnych dolegliwości.

Masz ewidentne problemy z jelitami, ale pijesz i palisz? Bardzo niedobrze!

Te dwie używki sieją istny zamęt w Twoich jelitach! Papierosy nie tylko wywołują raka narządów układu oddechowego, ale według najnowszych badań zwiększają również ryzyko raka okrężnicy, który jest obarczony najwyższym wskaźnikiem umieralności! Alkohol z kolei niekorzystnie wpływa na działanie trzustki, czyli wydzielanie enzymów trawiennych, co jest powodem nieprawidłowego przebiegu trawienia.

Zadbaj o swoje jelita i ciesz się pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem!

Zdrowie jelita to nie tylko brak chorób, dłuższe cieszenie się z czasu z bliskimi i poprawa samopoczucia – to także dłuższa młodość i piękny wygląd.

Choroby Twoich jelit mogą być, niestety, wypisane na Twojej twarzy… uporczywy trądzik, oporny na wszelkiego rodzaju maści i leki, powinien skłonić Cię do zainteresowania się stanem swoich jelit. Dowiedz się, jak odpowiednio zadbać o dobrą florę bakteryjną jelit, dzięki której pożegnasz się z problemami skórnymi.

Wygraj walkę ze zgagą, wrzodami żołądka, zespołem nadwrażliwych jelit, refluksem i innym powszechnymi schorzeniami.

Mając wiedzę na temat, w jaki sposób zadbać o odpowiednią florę bakteryjną w swoim układzie pokarmowym, wiedząc jakich produktów unikać, a jakie włączyć do swojej diety,  będziesz w stanie z łatwością pokonać najbardziej powszechne schorzenia układu pokarmowego, które męczą setki tysięcy Polaków.

Masz problemy ze zgagą? Pewnie nie wiedziałaś, że…

Zwykle problemem nie jest zbyt wysoka ilość kwasu żołądkowego, ale jego zbyt niski poziom. Wiek, zła dieta, stres powodują reakcję, która zmniejsza wydzielanie kwasu żołądkowego. Im środowisko jest bardziej zasadowe tym chętniej rozwijają się złe bakterie. Odpowiednia ilość kwasu żołądkowego nie pozwoliłaby na ich rozwój!

Za każdym razem gdy sięgasz po tabletki blokujące wytwarzanie kwasu żołądkowego, to tak naprawdę tylko pogarszasz sprawę.

Jeżeli chcesz wygrać walkę ze schorzeniami układu trawiennego musisz być uzbrojona w wiedzę na jego temat oraz gotowa na zmianę niezdrowych nawyków żywieniowych. Bardzo często leki w ogóle nie są potrzebne, a tylko dodatkowo obciążają nasz organizm. W większości przypadków najlepsze, co możesz zrobić dla siebie i swojego organizmu, to zacząć się zdrowo odżywiać!

 

Poznaj historię mojej koleżanki Magdy…

Niemal każdy chce jak najdłużej zachować zdrową, szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Jest to o niebo prostsze gdy nasze jelita funkcjonują prawidłowo. Co więcej, gdy Twoje jelita są w fatalnej formie, możesz w ogóle nie być w stanie schudnąć! Tak było z moją znajomą.

Moja koleżanka przed ciążą mogła pochwalić się figurą modelki. Wąska talia, płaski brzuch i smukłe nogi – to były jej znaki rozpoznawcze. Po ciąży jednak, nie była w stanie schudnąć. Odżywiała się tak jak przed ciążą, nawet trochę ćwiczyła, a jej waga wciąż stała w miejscu. Była załamana i na granicy poddania się w walce o zdrową sylwetkę. Nie czuła się atrakcyjna.

Na szczęście Magda zwierzyła mi się ze swoich problemów i poprosiła o radę. Po krótkiej rozmowie i kilku pytaniach okazało się, że Magda je TOTALNIE dużo przetworzonej żywności! Nic dziwnego, że było to źródłem wielu problemów.

FAKT: Bezwartościowe produkty spożywcze to takie, które nie zawierają żadnych substancji odżywczych. Ich częste spożywanie to najgorsze, co możesz wyrządzić swoim jelitom.Takie jedzenie bardzo często powoduje cukrzycę, zapalenia stawów, przyrost wagi, a także prowadzi do ogólnej utraty równowagi organizmu. Po takim jedzeniu nie będziesz pełna życia – zamiast tego będziesz zmęczona, rozdrażniona, a skupienie się na czymś będzie graniczyło z cudem.

Dzisiaj Magda ma znowu figurę, której kobiety jej zazdroszczą. Jest pełna życia, szczęśliwa – taka jak dawniej, a wszystko za sprawą wyeliminowania niektórych produktów i zastąpienia ich zdrowszymi odpowiednikami. Nie chodzi o to, żeby każdy kobieta miała figurę modelki, piękno jest różnorodne i nie ma złej figury!!! Nie dajmy sobie jednak wmówić, że to, jak wyglądamy, nie wpływa na to, jak się czujemy. Nikt nie będzie czuł się dobrze będąc zaniedbanym.

Problemy z układem trawiennym są jednym z ważniejszych powodów otyłości!

Problemy z otyłością wynikają między innymi z zaburzeniami wchłaniania, które powodują, że tyjesz, ale nie tylko. W przypadku zaburzeń tego typu mogą pojawić się bardzo poważne problemy zdrowotne wynikające między innymi ze zbyt słabego przyswajania składników odżywczych.

Dlaczego zaburzenia wchłaniania powodują tycie?

Działa to na prostej zasadzie. Jesz pożywienie, ale jego składniki odżywcze nie zasilają Twojego organizmu. Efekt jest taki, że pomimo zjedzenia dużych ilości jedzenia nadal jesteś głodna, a Twój organizm nie ma najważniejszych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poza tym, zwykle jest tak, że ta sama dieta, która prowadzi do problemów z układem pokarmowym – ma również tendencje do tego, aby spowalniać nasz metabolizm – jest niezdrowa i powoduje, że tyjesz!

Masz odstające boczki?

Możliwe, że przyczyną tego problemu są kłopoty z absorpcją składników odżywczych. Oprócz tego problemy ze zdrowiem jelit mogą powodować nadmierne objadanie się, co prowadzi bezpośrednio do otyłości, która natomiast może powodować choroby serca czy nowotworowe. Jeżeli nie dopilnujesz jelit to problemy się nawarstwią! Potwierdzają to amerykańskie badania opublikowane w 2012 roku na rządowym portalu pubmed.gov.

Poznaj moje naturalne metody i zacznij dbać o swój układ pokarmowy! Dlaczego warto?

1. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Maryland of Centre około 80% ludności ma problemy z jelitami. Początkowo ciężko jest je wykryć, ponieważ nie dają zauważalnych dolegliwości.

2. Problemy z układem trawiennym prowadzą do dotkliwych przewlekłych chorób, tycia, braku energii do życia, a nawet raka.

3. Jak potwierdzają tegoroczne badania, opublikowane przez prestiżową włoską uczelnię Università Degli Studi Della Campania – flora bakteryjna jelit ma bezpośredni wpływ na zdrowie wątroby.

4. Chcąc zachować zdrowie musisz zadbać o swoją wątrobę, trzustkę, jelita i żołądek!

Dokonuj świadomych wyborów, wybierając to co jesz. Nie pozwól, aby zła dieta zrujnowała Twoje zdrowie!

Musimy jeść, żeby żyć – wie to nawet dziecko. Codziennie spożywamy kilka tysięcy kalorii jedzenia, jednak nie zawsze wybierając produkty, dokonujemy świadomego wyboru, co może okazać się tragiczne w skutkach. Słodycze, tłuste jedzenie mogą być powodem Twoich dolegliwości układu pokarmowego. Poza tym, ogromna liczba chorób zaczyna się właśnie w jelitach, dlatego tak ważne jest zadbanie o racjonalne i zdrowe odżywianie!

FAKT: Ogromna ilość chorób zaczyna się właśnie w jelitach. Jedzenie, które spożywamy jest jak paliwo. Układ pokarmowy, w tym żołądek działa jak silnik, natomiast jelita są odpowiedzialne za wydalanie niepotrzebnych substancji. Jeżeli dostarczamy dobrego paliwa –  nasz system działa dobrze, jeżeli zaniedbamy jakość, to obrywa zarówno nasz żołądek, wątroba, trzustka, jelito grube i jelito cienkie. Stajemy się wtedy słabi i chorzy.

Odpowiedz sobie na te pytania:

1.Czy masz problemy z wypróżnianiem, musisz się zapierać?

2. Czy miewasz gazy po jedzeniu?

3. Czy masz mało energii o poranku?

4. Czy często miewasz bóle głowy lub migreny?

Jeśli na większość z nich odpowiedziałaś „tak”, istnieje prawdopodobieństwo, że masz problemy z jelitami. Pewnie dwa ostatnie pytania wydały Ci się dziwne i może poczułaś zirytowanie:

„Jaki to ma związek z moimi jelitami?!”. Ma i to całkiem spory!

Jelita są niejako „silnikiem” organizmu, który przetwarza „paliwo”, które mu dostarczamy – czyli jedzenie. Jeśli paliwo jest dobrej jakości, wtedy funkcjonujemy prawidłowo, jeśli nie – cały nasz organizm zaczyna szwankować.

Czy wiedziałaś, że…

…osoby z chorobami serca, wysokim ciśnieniem krwi, bólami głowy, depresją, bólami zębów, chronicznym zmęczeniem, nieświeżym oddechem, łuszczycą, otyłością, zgagą często cierpią na te choroby przez nieprawidłowości w funkcjonowaniu jelit.

Wyeliminuj gluten!

Bardzo często to właśnie gluten jest przyczyną problemów z układem trawiennym oraz nadmierną ilością tłuszczu! Musisz wiedzieć, że spożywanie glutenu może się przełożyć negatywnie na pracę mózgu. Udowadniają to badania opublikowane w 2010 roku opublikowane przez amerykański instytut The Lancet Neurology.

Dlatego chcąc pomóc zadbać o zdrowie moich czytelników napisałem książkę… Na ratunek jelitom!

Zależy mi na tym, żeby każdy czuł się dobrze we własnym ciele, był pewny siebie, a przede wszystkim – żeby cieszył się zdrowiem jak najdłużej, dla siebie i swoich bliskich. To właśnie ta myśl przyświecała mi, gdy pisałem tę książkę.

Dlatego w teraz w Twoje ręce oddaję książkę, w której znajdziesz wiele cennych porad oraz wskazówek, które pomogą Ci zadbać o swój układ trawiennych. Takich jak:

1. Dowiesz się jakie są najczęstsze schorzenia układu pokarmowego, co jest ich przyczyną i jak można sobie z nimi radzić.

2. Poznasz 7 powodów przez, które Twoje jelita funkcjonują nieprawidłowo.

3. Otrzymasz listę 10 produktów najlepszych dla zdrowia jelit oraz 9 takich, których powinnaś absolutnie unikać! A oprócz tego poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci się problemów z układem trawiennym.

4. Poznasz 17 pysznych przepisów, które pomogą Ci zadbać o układ pokarmowy.

Poznaj opinie osób, które stosują moje porady:


Maria F.

Regularne migreny i bóle głowy towarzyszyły mi odkąd pamiętam. W sumie byłam już pogodzona i przyzwyczajona do faktu, że będzie mnie bolała głowa raz na jakiś czas. Na szczęście moja cudowna przyjaciółka się z tym nie pogodziła i podrzuciła mi do przeczytania książkę Artura. Zaczęłam stosować jego porady – usunęłam z mojego życia gluten i z czasem problemy ustały


Agnieszka B.

Właściwie odkąd pamiętam, prawie zawsze lekko bolał mnie brzuch. Na pierwszy rzut oka nic poważnego, jednak bywało to dokuczliwe. Nie mogłam się skupić w pracy, musiałam po kryjomu rozpinać guzik w spodniach, aby brzuch miał więcej swobody. Było to dosyć kłopotliwe. No i przeszkadzało w pracy. Nie mogłam się na niej skupić, przez co bywałam kiepską pracownicą, a to prowadziło do tego, że bardzo się stresowałam. Stres napędzał kolejne problemy z brzuchem i w ten sposób pętla się domykała. Przez lata szukałam jakiegoś rozwiązania. W końcu znalazłam, zaczęłam dbać o swój układ pokarmowy i poczułam ulgę. Dziękuję Ci Arturze!


Justyna P.

Miałam straszne problemy z odpornością, nie miałam pojęcia co może być tego przyczyną i długo to lekceważyłam. Często się przeziębiałam, miałam mało energii do życia, nic mi się nie chciało. Wydawałam ogromne ilości pieniędzy na leki, zwalniałam się z pracy, ale jakoś sobie radziłam. W końcu pewnego dnia w pracy zasłabłam. Po prostu zemdlałam i przewróciłam się na ziemię. To był dla mnie szok. Wiedziałam, że muszę coś zmienić w swoim życiu albo stanie się ze mną coś niedobrego. Nawet nie myślałam o sobie, ale o moich dzieciach i mężu. Nie mogłabym ich tak po prostu zostawić. Podjęłam decyzję, że w końcu zadbam o siebie. Po wizycie u wielu lekarzy i licznych badaniach odkryłam, że mój problem bierze się z braku równowagi we florze bakteryjnej moich jelit. Trafiłam na artykuł, w którym przeczytałam, że brak tej równowagi może wynikać ze złych nawyków żywieniowych. Zrobiłam rachunek sumienia i stwierdziłam… że robiłam sobie przez lata krzywdę swoją dietą. Dzięki książce Artura zrozumiałam jak powinny wyglądać moje nawyki żywieniowe, aby moje jelita były w dobrej formie. Jestem naprawdę wdzięczna, kto wie – być może ta książka uratował moje życie?


Moja książka jest dostępna za pomocą paru kliknięć. Otrzymasz ją na podanego maila w formacie PDF, dzięki czemu nie będziesz musiała z utęsknieniem czekać na listonosza.

Kiedy napisałem tę książkę pomyślałem sobie, że muszę znaleźć sposób na to, aby mogła dotrzeć do jak największej ilości ludzi. W końcu tak wielu z nas ma problemy z jelitami, naprawdę wiele osób cierpi z tego powodu.

Prawie wszyscy znamy kogoś, kto chorował na raka. Nauka wykazuje jednoznacznie, że sposób odżywiania się ma duży wpływ na poziom ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Odżywiając się według porad zamieszczonych przeze mnie w “Na ratunek jelitom!” na pewno obniżysz ryzyko zachorowania.

Wiedza mogąca uratować życie powinna być powszechnie dostępna. Dlatego moja książka kosztuje tylko 24zł!

Mając świadomość jak ważna jest wiedza na temat układu pokarmowego, stwierdziłem że dostęp do niej musi być łatwy. Dlatego zdecydowałem się na cenę, która sprawi, że będzie ona dostępna praktycznie dla każdego. Odżywiając się zdrowo będziesz mogła oszczędzić sobie wiele wizyt do lekarza. Jeżeli chcesz do niego pójść prywatnie, to zapłacisz co najmniej 100 zł. Nie mówiąc już o drogich badaniach i lekach. Poza tym najlepiej i najzdrowiej jest zapobiegać niż leczyć.  Dlatego dużo taniej wyjdzie Ci po prostu wiedzieć pewne rzeczy, unikać niektórych produktów i jeść to co zdrowe!

Zadbaj o swoje zdrowie i uratuj swój układ pokarmowy!

Oto co otrzymasz kupując książkę “Na Ratunek Jelitom!”

1. Test, który Ci pomoże określić w jakim stanie jest Twój układ pokarmowy.

2. Poznasz najczęstsze schorzenia układu pokarmowego oraz sposoby jak sobie z nimi poradzić.

3. Zrozumiesz jak powinny wyglądać Twoje nawyki żywieniowe, abyś mogła cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką.

4. Poznasz 6 powodów, przez które Twoje jelita funkcjonują nieprawidłowo

5. Listę 10 produktów najlepszych dla zdrowia Twoich jelit.

6. Listę 9 produktów, które należy unikać dla dobra układu pokarmowego

7. 17 pysznych przepisów, które pomogą Ci zadbać o układ pokarmowy.

100% satysfakcji gwarantowane 

Kupując ode mnie książkę nie podejmujesz żadnego ryzyka. Daję Ci 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy w przypadku gdybyś stwierdziła, że nie jesteś zadowolona z mojego e-booka. Chcesz otrzymać zwrot pieniędzy? Po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci wszelkie poniesione przez Ciebie koszty.

P.S. Czytając tego e-booka zrozumiesz w jaki sposób poradzić sobie z różnymi problemami. Zaczynając od tych najmniejszych jak lekkie niestrawności, przez zgagę, wrzody, zapalenie jelit, a kończąc na wspomaganiu leczenia nawet najpoważniejszych chorób nowotworowych. To wszystko bez wydawania ogromnych sum pieniędzy na drogie leki, kolejne wizyty u lekarzy i tak dalej -sama dobrze wiesz o czym mówię.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Na Ratunek jelitom”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.