Promocja!

Odchudzanie według Artura Topolskiego

24.00

Kategorie: , Tag:

Opis

Nie wiesz, jak ułożyć sobie dietę? W moim ebooku znajdziesz aż 207 gotowych przepisów!

Wszystkie przepisy podzielone są na odpowiednie kategorie, a mianowicie znajdziesz przepisy na odchudzanie:

 • osoby zdrowej;
 • chorej na hashimoto;
 • z dolegliwościami: wzdęcia, biegunka, wrzody, problemy z trawieniem;
 • zaparcia;
 • cholesterol;
 • a także znajdziesz przepisy na zdrowe smakołyki, która zdają się na napady głody i chęć zjedzenia czegoś słodkiego.

W każdym z powyższych rozdziałów znajdziesz podzielone przepisy na śniadania, obiad, przekąski oraz kolacje.

Przepisy na odchudzanie dla osób z dolegliwościami ułożone są w ten sposób, aby również poprawić stan zdrowia oraz samopoczucie osoby stosującej. Wszystkie zawarte w książce przepisy są ułożone zgodnie z nauką o dietetyce.

Dlaczego moje przepisy są skuteczne?

Nie bawię się w eksperymentalne diety z dziwnymi przepisami, których teraz jest pełno w internecie. Moje przepisy na odchudzanie wykonuję zgodnie z informacjami, które możemy znaleźć w najnowszych badaniach naukowych.

Jedno z nowszych badań naukowych o skuteczności diet zostało opracowane przez grupę 16 naukowców. W skład tej grupy można było odnaleźć między innymi: Frank M. Sacks, George A. Bray, Vincent J. Carey, czy C. Pallister. Badanie to zostało wykonane w 2009 roku przez Departament Żywienia Harvard School w Bostonie (USA). W badaniu tym wzięło udział 811 pacjentów z nadwagą. Badanie udowodniło, że najlepsze efekty dają diety, które mają odpowiednią wartość energetyczną. Oryginalna dokumentacja z tego badania w języku angielskim znajduje się w kliknij tutaj.

W mojej praktyce Specjalisty Żywienia odpowiedni dobór kaloryczności, węglowodanów, białek, tłuszczy i pozostałych składników odżywczych pozwala na osiągnięcie spadku wagi nawet o 5 kg w 2 tygodnie, chociaż najczęściej jest to około 1-2 kg w 7 dni. 

Każdy przepis z mojego ebooka ma odpowiednią ilość węglowodanów, białek, tłuszczy i kalorii, co daje najlepsze efekty w odchudzaniu.

Na tych przepisach schudły poniższe osoby

Metamorfoza Krzysztofa

Na początek chciałem przedstawić Ci mojego klienta, który nie posiadał żadnych chorób utrudniających odchudzanie (głównie problemy z hormonami utrudniają odchudzanie). Dlatego też wystarczyło tylko 30 dni na zrzucenie 11 kg. Są to najprostsze przepisy, które dają rewelacyjne efekty w miesiąc góra dwa miesiące.

Opinia Krzysztofa o mojej diecie: “Dziękuję za dietę, od Pana się zaczęło, po miesiącu stosowania diety zrzuciłem 11 kg nie wiem jakim cudem. Wcześniej stosowałem inne diety i niestety nie przynosiły żadnego efektu. Później do diety włączyłem również treningi i tak do dziś schudłem w sumie 22 kg.

Metamorfoza Justyny

Pacjentka jest chora na dwie choroby, które znacznie utrudniają proces odchudzania, a mianowicie cierpi na hashimoto oraz zespół policystycznych jajników. Jej metamorfozę przedstawiam poniżej wraz z wiadomością mailową. Za pomocą odpowiednich przepisów udało nam się uzyskać zadowalający efekt dla pacjentki, czyli 13 kilogramów mniej w czasie 3 miesięcy.

dieta odchudzająca

Opinia Justyny: “Chciałabym podziękować za plany żywieniowe, które mi Pan skomponował. Dzięki Panu, udało mi się schudnąć w ciągu 3 miesięcy 13 kg przy niedoczynności tarczycy, Hashimoto i zespole policystycznych jajników. Jestem bardzo wdzięczna!”

Metamorfoza Aleksandry

Aleksandra ma chorobę, która znacznie utrudnia odchudzanie, a mianowicie ma zespół policystycznych jajników. W takim przypadku wykonałem przepisy o odpowiedniej ilości kalorycznej dla pacjentki, najważniejsze aspekty przepisów kryły się w odpowiednim doborze indeksu glikemicznego spożywanego pokarmu oraz prawidłowemu doborze ilości węglowodanów, białek i tłuszczy. Rezultat z naszej współpracy zamieszczam poniżej.

Opinia Aleksandry: “Jestem od 2 miesięcy na pana diecie, schudłam około 3 kg, może nie jest to spektakularny wynik, jednak mój organizm zawsze był bardzo oporny na jakiekolwiek zmiany. Uważam jednak, że znacznie lepsza zmiana widoczna jest w obwodach ciała, łącznie około 20 cm oraz w samym wyglądzie. Przede wszystkim czuję się zdecydowanie lepiej w swoim ciele pomimo PCOS udało się zrzucić na razie te kilka kilogramów ale nie poddaję się i będę walczyć o więcej. Chętnie podzielę się swoją metamorfozą jeżeli ma to być motywacja dla osób które jeszcze się zastanawiają.”

Co jeszcze musisz wiedzieć o moim ebooku?

 • ebook ma aż 228 stron i aż 207 przepisów podzielonych na śniadania, obiady, przekąski, kolacje oraz zdrowe słodycze;
 • znajdziesz w nim przepisy na odchudzanie dla osób z hashimoto, zaparciami, podwyższonym cholesterolem, wzdęciami, wrzodami, czy problemami z trawieniem;
 • znajdziesz w nim przepisy, które wykonasz w nie więcej niż 5 – 20 minut;
 • tanie i łatwo dostępne składniki/produkty;
 • szczegółowy opis wykonania każdego posiłku wraz ze składnikami odżywczymi;

100% satysfakcji gwarantowane 

Kupując ode mnie książkę elektroniczną nie podejmujesz żadnego ryzyka. Daję Ci 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy w przypadku gdybyś stwierdziła, że nie jesteś zadowolona z mojego e-booka. Chcesz otrzymać zwrot pieniędzy? Po prostu napisz do mnie maila, a ja zwrócę Ci wszelkie poniesione przez Ciebie koszty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odchudzanie według Artura Topolskiego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.